Artvin Murgul Huzurevi

Artvin Murgul Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Murgul Huzurevi

Artvin ili, “Murgul” ilçesinde bulunan; “Artvin Murgul Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Artvin Murgul Huzurevi Müdürlüğü

2015 yılından beri  faaliyet gösteren “Artvin Murgul Huzurevi” , 48’i normal bakım 12’si özel bakım olmak üzere, toplamda 60 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

artvin-murgul-huzurevi-5
Murgul Huzurevi – Artvin

Artvin Murgul Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler,  sosyal ve kültürel faaliyetler…

Murgul Huzurevi Fotoğrafları

Murgul Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Küre Mahallesi. Anıt Caddesi. No:2. Murgul – ARTVİN

Telefon: (466)  711 40 00 – 711 40 01

Dileriz, Artvin Huzurevleri içerisinde bulunan, Murgul Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Artvin Murgul Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.




3 Huzurevi Yorumu

  1. Merhabalar ben Turan Erdoğan annem Fatma Erdoğan o araştırıyorum araştırmalarıma göre kurumunuzda hizmet aldığını duydum telefon numaranızı arıyorum fakat sonuç alamıyorum lütfen bana ulaşırsanız ve annem hakkında Bilgi verirseniz çok sevinirim irtibat tel 05325183235 Turan Erdoğan

  2. Iyi günler,
    Ben arkadaşım ve can yoldaşım Emin Ayhan’dan haber alamıyorum. Nedeni varmı acaba? Ben Almanyadayım, elim kolum bağlı. Lütfen yardımcı olunuz.
    Çok sevinirim.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*