Aydın Kuşadası Belediyesi Huzurevi

Kuşadası Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kuşadası Huzurevi

Aydın ili, “Kuşadası” ilçesinde bulunan; “Aydın Kuşadası Belediyesi Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Aydın Kuşadası Belediyesi Huzurevi Müdürlüğü

2009 yılından beri Aydın Kuşadası‘nda faaliyet gösteren “Kuşadası Belediyesi Huzurevi” , toplamda 76 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Aydın Kuşadası Belediyesi Huzurevi Hizmetleri:

 Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler, el sanatları ve hobi kursları, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Aydın Kuşadası Belediyesi Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Ege Mahallesi. Huzurevi Caddesi. No:12. Kuşadası – AYDIN

Telefon: (256) 613 32 81

Dileriz, Aydın Huzurevleri içerisinde bulunan, Kuşadası Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Aydın Kuşadası Belediyesi Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

 1. Sayın Yetkili

  3 sorum olacak:

  1. Huzurevi sakinlerinizi hangi günlerde ve hangi saatlerde ziyaret edip sohbet edebiliriz?

  2. Gelirken pasta falan gibi şeyler getirebilirmiyiz?

  3. Mesela bir sabah Huzurevi sakini 4 kişiyi alıp dışarıda bir Kahvaltı bir yemek yeme bu şekilde Onları mutlu etme şansımız varmı?

  Vereceginiz cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

  Saygılarımla

  Kazım BAYRAM

 2. Sayın Kuşadası Belediyesi Huzur Evi Yetkilisi; Efendim; Abim Mehmet Sıtkı Acar, Nazilli Devlet Hastanesnde tedavi edildikten sonra, “Kuşadası Huzur evine götürülecek” şeklinde bilgilendirmede bulundular. Abim sizin Huzur Evinizde midir? Bilgilendirirseniz çok sevinirim. Saygılarımla Telefonum; 0 506 805 4610 (İzmir)

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*