SHCEK Yalova Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Yalova Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Yalova Belediyesi Huzurevi

Yalova ili, Merkez ilçesinde bulunan “SHCEK (Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu) Yalova Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

SHCEK Yalova Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2010 yılında faaliyete geçen, Yalova Belediyesi Huzurevi’nin hizmet kapasitesi 70 kişiliktir. 40 kişi halihazırda huzurevinde konaklamaktadır, ayrıca 60 kişilik kapasitesi olan ek bina hizmete girecektir. 55 yaşın üzerindeki vatandaşların başvuruda bulunabileceği huzurevinde kalmak isteyen kişilerin sağlık durumlarının kendi temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde iyi olması gereklidir. Tek ve çift kişilik olmak üzere 2 tip olan huzurevi odalarında mini mutfak, tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

Yalova Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nin Verdiği Hizmetler:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık ve bakım hizmetleri (doktor kontrolünde), rehabilitasyon hizmeti (psikolog hizmeti), sosyal ve kültürel faaliyetler, ahşap boyama kursu, müzik korosu, havuzbaşı eğlenceleri vb. hizmetler sunulmaktadır.

Yalova Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Adres: Bayraktepe Mahallesi. Şehit Ömer Faydalı Caddesi. Talih Sokak. No: 1  Merkez – YALOVA

Telefon: (226) 813 54 06

Dileriz, Yalova Huzurevleri içerisinde bulunan, Yalova Belediyesi Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. SHCEK Yalova Belediyesi Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*