Kastamonu İnebolu Sabahat Bahriyeli Huzurevi

İnebolu Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

İnebolu Huzurevi

Kastamonu ili, İnebolu ilçesinde bulunan “İnebolu Sabahat Bahriyeli Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kastamonu İnebolu Sabahat Bahriyeli Huzurevi

2008 yılında faaliyete geçen İnebolu Sabahat Bahriyeli Huzurevi,  21’i normal bakım 15’i özel bakım olmak üzere, toplamda 36 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Kastamonu İnebolu Sabahat Bahriyeli Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti,psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kastamonu İnebolu Sabahat Bahriyeli Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Karadeniz Mahallesi. Soğangöz Sokak. No: 1. İnebolu – KASTAMONU

Telefon: (366) 212 28 64

Dileriz, Kastamonu Huzurevleri içerisinde bulunan, İnebolu Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kastamonu İnebolu Sabahat Bahriyeli Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*