Kırklareli Huzurevi

Kırklareli Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kırklareli Huzurevi

Kırklareli ili, Merkez ilçesinde bulunan “Kırklareli Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kırklareli Huzurevi Müdürlüğü

1999 yılında faaliyete geçen Kırklareli Huzurevi,  toplamda 40 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Kırklareli Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti,psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kırklareli Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Demirtaş Mahallesi. Fuat Umay Caddesi. KIRKLARELİ

Telefon: (288) 212 84 92

Dileriz, Kırklareli Huzurevleri içerisinde bulunan, Kırklareli Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kırklareli Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. Merhabalar
    Benim bir Amcam ile bir Yengem var kendileri Kirklarelinde yasayan ve artik kendilerine bakmakta zorlanan bir ciftfir ve kararlari Huzurevine yani size basvuruda bulunmak istiyorlar.
    Benim sorum bos yeriniz var midir ve ücreti nekadardir.
    Bana bu konuda bir bilgi verebilirseniz memnun olurum.

    Saygilarimla Derya Cömert

  2. Merhabalar benim hasta ve yaşlı bakımı sertifikam var daha önce staj gördüm Kırklareli Huzurevi’ne başvuru yapıp çalışan olarak gelebiliyor muyum?

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*