Malatya Huzurevi

Malatya Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Malatya Huzurevi

Malatya ili, Merkez ilçesinde bulunan “Malatya Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Malatya Huzurevi Müdürlüğü

1985 yılında faaliyete geçen Malatya Huzurevi,  80’i normal bakım 20’si özel bakım olmak üzere, toplamda 100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Malatya Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti,psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Malatya Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Karakavak Mevkii. Özal Mahallesi. 1/A. MALATYA

Telefon: (422) 238 00 64

Dileriz, Malatya Huzurevleri içerisinde bulunan, Malatya Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Malatya Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
3 Huzurevi Yorumu

  1. 05.02.1956 doğumluyum emekliyim.. Malatya huzur evine kayıt olmak istiyorum.. Ne yapmam gerek.. Bilgi verirseniz Tşkk ederim.. Slm

  2. 9 Gün önce çok yaşlı olan bır yakınımı huzurevinin yaşlı bakım bölümüne götürdük.Bizlere ve yakınımıza çok ilgi gösterildi.Bu ilgiden dolayı başta Mehmet Bey ,Huzurevi doktoru ve bakım bölümünde çalışan diğer personellere teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*