Kütahya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Kütahya Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kütahya Huzurevi

Kütahya ili, Merkez ilçesinde bulunan “Kütahya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kütahya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2011  yılında faaliyete geçen kurum,  56 kişi  huzurevi normal bakım bölümünde , 64 kişi ise bakım evi biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 120 kişilik kapasiteye sahiptir. 60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Kütahya Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Kütahya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim 

Adres: Hamidiye Mahallesi. Sazak Mevkii. Ferdi Güzen Kız Yetiştirme Yurdu Müdürlüğü Yanı. Merkez – KÜTAHYA

Telefon: (274) 223 63 55

Dileriz, Kütahya Huzurevleri içerisinde bulunan, Kütahya Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kütahya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*