Konya Meram Dr.İsmail Işık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Konya Meram Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Konya Meram Dr.İsmail Işık Huzurevi

Konya ili, Meram ilçesinde bulunan “Konya Meram Dr.İsmail Işık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Konya Dr.İsmail Işık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1967  yılında faaliyete geçen Konya Dr.İsmail Işık Huzurevi,  Türkiye’nin ilk açılan ve en büyük huzurevi olma özelliğine sahiptir.

119 kişi  kapasiteli Konya huzurevi normal bakım bölümünde , 206 kişi ise bakım evi biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 325 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Dr.İsmail Işık Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Konya Meram Huzurevi Fotoğrafları

 

Dr.İsmail Işık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim 

Adres: Köyceğiz Mahallesi. Köyceğiz Caddesi. Meram – KONYA

Telefon: (332) 325 04 25

Dileriz, Konya Huzurevleri içerisinde bulunan, Konya Meram Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Konya Meram Dr.İsmail Işık Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
9 Huzurevi Yorumu

 1. İyi gűnler huzurevinde çalışmak için açık pozisyon var mı acaba .lise mezunuyum hasta kabul sertifikam var.

 2. Çankırı Karatekin üniversitesi yaşlı bakım teknikeri mezunuyum Konya Meram Huzurevinde çalışmak için uygun pozisyon var mıdır?

 3. Hemşire yardımcısı mezunuyum. Sosyal hizmetler 1. Sınıfı okuyorum. Meram Huzurevi’nde uygun pozisyonda alımınız bulunmakta mıdır ?

 4. SSK EMEKLİSİ 65 YAŞINDA KONUŞMA ENGELLİ YALNIZIM. HUZUR EVİNİZDE KALMA ŞARTLARINI ÖĞRENEBİLİRMİYİM. SAYGILARIMLA

 5. Saygideger yetkili,
  Yurtdisinda yasayamaktayim, Konyada ikamet eden annem icin huzurevi aramaktayim. Turkiyede yasamadigimdan bu tur islemler nasil olmakta bir bilgim yoktur, bu konuda bilgi yardimlarinizi talep etmekteyim. Subat 15 tarihinde 3 haftaligina Turkiyeye gelecegim, bilgilendirirseniz memnun olur simdiden tesekkur ederim.

  Selamlar,
  Mustafa Kibar

 6. İki kardeş Konya’ da ikamet ediyoruz. Başka bir ilin devlet huzurevindeki annemizi Konya devlet huzurevine nasıl naklettirebiliriz?
  Bu konuda bilgilendirebilir misiniz?
  Saygılar, kolay gelsin.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*