Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi

Yozgat Merkez Alpaslan Türkeş Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Yozgat ili, Merkez ilçesinde bulunan “Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Alparslan Türkeş Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi Müdürlüğü

2010 yılında faaliyete geçen, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yozgat Valiliği’ne bağlı Alparslan Türkeş Huzurevi’nin hizmet kapasitesi 75 kişiliktir. Huzurevinde şu anda ise, 30 erkek 30 kadın olmak olmak üzere toplam 60 kişi kalmaktadır.

Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi’nin Verdiği Hizmetler:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sosyal ve kültürel faaliyetler, hobi bahçesinde kendi sebze ve meyvelerini yetiştirme imkanı.

Yozgat Alparslan Türkeş Huzurevi Müdürlüğü İletişim Bilgileri

Adres: Y.Nohutlu 2. Mıntıka Mahallesi. Polis Lojmanları Caddesi. Merkez – Yozgat

Telefon: (354) 217 89 13

Dileriz, Yozgat Huzurevleri içerisinde bulunan, Alparslan Türkeş Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Alparslan Türkeş Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. Merhaba ,

    Ben avusturyadan Mahi ,
    Ben bilgi almak istiorum anneannem ve dedem icin biz Yozgat huzurevine yatirmak istioruz ikisi e hasta bakacak kimseleri yok ve oraya yatirmamiz icin ne ye ihtiyacimiz var yani ne kadar ne olmasi gerekiyor bilgi almak istedim geri dönmenizi bekliorum ..

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*