Kastamonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Kastamonu Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Kastamonu Huzurevi
ESNEK REKLAM ALANI

Kastamonu ili, Merkez ilçesinde bulunan “Kastamonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Kastamonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1993 yılında faaliyete geçen Kastamonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi,  56’sı normal bakım 44’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 100 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

Kastamonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

ESNEK REKLAM ALANI

Kastamonu Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Saraçlar Mahallesi. Konukça Sokak. No:35. KASTAMONU

Telefon: (366) 212 28 64

Dileriz, Kastamonu Huzurevleri içerisinde bulunan, Kastamonu Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Kastamonu Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

ESNEK REKLAM ALANI

ESNEK REKLAM ALANI

2 Huzurevi Yorumu

  1. ESNEK REKLAM ALANI
  2. MERHABA İYİ GÜNLER DİLİY0RUM. KASTAMONU HUZUREVİNDE İKAMET EDEN VE BURADA BULUNAN TÜM DEĞERLİ BÜYÜKLERİME SEVGİ VE SELAMLARIMI İLETİY0RUM.HAYIRLI VE MUTLU GÜNLER.

  3. ESNEK REKLAM ALANI

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*