Bolu Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Bolu Gerede Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Gerede Esentepe Huzurevi

Bolu ili, Gerede ilçesinde bulunan “Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bolu Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2010 yılında, Bolu‘da faaliyete geçen “Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 24’ü normal bakım 30’u özel bakım olmak üzere, toplamda 54 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bolu Gerede Esentepe Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Kitirler Mahallesi. Esentepe Mevkii. No:12. Gerede – BOLU

Telefon: (374) 311 42 84

Dileriz, Bolu Huzurevleri içerisinde bulunan, Gerede Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Bolu Gerede Esentepe Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*