Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Afyonkarahisar Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Afyonkarahisar Huzurevi
ESNEK REKLAM ALANI

Afyonkarahisar ili, Merkez ilçesinde bulunan “Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1987 yılında, Afyonkarahisar‘da faaliyete geçen “Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 60’ı normal bakım 50’si özel bakım olmak üzere, toplamda 110 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

ESNEK REKLAM ALANI

Afyonkarahisar Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Erkmen Yolu. Fikirtepe Mevkii. Polis Okulu Karşısı. Merkez – AFYONKARAHİSAR

Telefon: (272) 246 31 85

Dileriz, Afyonkarahisar Huzurevleri içerisinde bulunan, Afyonkarahisar Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Afyonkarahisar Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

ESNEK REKLAM ALANI

ESNEK REKLAM ALANI

1 Huzurevi Yorumu

  1. ESNEK REKLAM ALANI
  2. ESNEK REKLAM ALANI

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*