Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi

Ordu Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Ordu Huzurevi

Ordu ili, Merkez ilçesinde bulunan “Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ordu-ahmet-cemal-magden-huzurevi-4
Ordu Huzurevi Fotoğrafları

Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi Müdürlüğü

1992 yılında faaliyete geçen kurumun arazisi, 1979 yılında Ahmet Cemal Mağden tarafından bağışlanmış olan 14.400m2 arsa üzerinde 6.000m2 inşaat alanı kullanılarak inşa edilmiştir. 90 kişi huzurevi normal bakım bölümünde , 20 kişi ise özel bakım  biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 110 kişilik kapasiteye sahiptir. Huzurevinde, evli çiftlerin kalması için aile bölümü de mevcuttur.

Cemal Mağden Huzurevi Tekkiraz Belediyesi Ek Binası
Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi Tekkiraz Belediyesi Ek Binası

2013 yılında ayrıca, Ordu Tekkiraz Belediyesi tarafından, Ahmet Cemal Mağden Huzurevi‘ne ek olarak, 25 kişilik kapasitesiyle hizmet veren  huzurevi açılmıştır.

Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Akyazı Mahallesi. Orgenereal İbrahim Fırtına Bulvarı. No:36.  ORDU

Telefon: (452) 234 11 72

Dileriz, Ordu Huzurevleri içerisinde bulunan, Ordu Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ordu Ahmet Cemal Mağden Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*