Eskişehir Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Eskişehir Odunpazarı Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Eskişehir Odunpazarı Hacı Süleyman Çakır Huzurevi

Eskişehir ili, “Odunpazarı” ilçesinde bulunan; “Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

eskişehir-hacı-süleyman-çakır-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi
Odunpazarı Hacı Süleyman Çakır Huzurevi

Eskişehir Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1967 yılından beri,  Odunpazarı ilçesinde faaliyet gösteren “Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , şimdilik 72’si özel bakım olmak üzere, toplamda 72 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Eskişehir Hacı Süleyman Çakır Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Huzur Mahallesi. Seher Yıldızı Sokak. Sosyal Hizmetler Kampüsü. Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: (222) 237 45 13

Dileriz, Eskişehir Huzurevleri içerisinde bulunan, Eskişehir Odunpazarı Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Eskişehir Hacı Süleyman Çakır Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*