Eskişehir Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Odunpazarı Halis Toprak Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Eskişehir Halis Toprak Huzurevi

Eskişehir ili, “Odunpazarı” ilçesinde bulunan; “Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Eskişehir Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2015 yılından beri  faaliyet gösteren “Eskişehir Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , şimdilik 64’ü özel bakım olmak üzere, toplamda 64 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Eskişehir Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Eskişehir Halis Toprak Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: 75. Yıl Mahallesi. Organize Sanayii 1. Cadde. No:1/T. Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: (222) 228 20 47

Dileriz, Eskişehir Huzurevleri içerisinde bulunan, Eskişehir Odunpazarı Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Eskişehir Halis Toprak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. Tek kişilik odanızda wc banyo var mı?
    Tek kişilik oda fiyatınız nedir?
    Annem kalmak istiyor, giriş ve çıkışlar serbest misir?
    İstediğim zaman, ben yanıma getirebilir miyim?
    Saygılar

  2. Hallo ben Almanyadan size yazıyorum benim annem Eskişehir’e yaşıyor biz bakamadığımız için ona Eskişehir’e huzurevinde yer arıyoruz eğer yeriniz varsa bize lütfen e.mail adresine çevap verebilirmisiniz şimdiden çok teşekkürler

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*