Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi

Manavgat Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Manavgat Huzurevi

Antalya ili, “Manavgat” ilçesinde bulunan; “Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi

2015 yılından beri  Antalya Manavgat‘ta faaliyet gösteren “Manavgat Belediyesi Huzurevi” , toplamda 39 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi Hizmetleri:

 Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler,  el sanatları ve hobi kursları, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Mimar Sinan Mahallesi. 6032 Sokak. No:32/3. Manavgat – ANTALYA

Telefon: (242) 777 06 08

Dileriz, Antalya Huzurevleri içerisinde bulunan, Manavgat Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Antalya Manavgat Belediyesi Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*