İzmir Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

İzmir Buca Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri
Buca Huzurevi

İzmir ili, Buca ilçesinde bulunan “İzmir Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2005 yılında, faaliyete geçen “Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” toplamda 170 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

İzmir Buca Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Şirinkapı Mahallesi. 1036. Sokak. No :2. Buca – İZMİR

Telefon: (232) 440 53 76 – 440 55 76

Dileriz, İzmir Huzurevleri içerisinde bulunan, Buca Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İzmir Buca Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.1 Huzurevi Yorumu

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*