İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi

İzmir Bornova Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri
Bornova Huzurevi

İzmir ili, Bornova ilçesinde bulunan “Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi

2006 yılında faaliyete geçen Nevvar-Salih İşgören Huzurevi, 66’sı normal bakım 29’u özel bakım olmak üzere, toplamda 95 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise oda ücreti ödeyerek huzurevinde kalabiliyorlar.

İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti,psikolojik rehberlik ve destek,  geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Erzene Mahallesi. 66. Sokak. No:2. Bornova – İZMİR

Telefon: (232) 374 74 14 – 343 22 66

Dileriz, İzmir Huzurevleri içerisinde bulunan, Bornova Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İzmir Bornova Nevvar-Salih İşgören Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.2 Huzurevi Yorumu

  1. Bornova Huzurevi’ne yaşlılarla sohbet etmeye, onlarla ilgilenmeye, dilerlerse kitap okumaya gelebilir miyiz?

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*