İzmir Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

İzmir Narlıdere Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

İzmir ili, Narlıdere ilçesinde bulunan “İzmir Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

İzmir Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2001 yılında, faaliyete geçen “Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi”,  797’si normal bakım 269’u özel bakım olmak üzere, toplamda 1066 kişilik kapasiteye sahiptir.

Alanında, Türkiye ve Avrupa’nın birinci, dünyanın ise ikinci büyük tesisi olan Narlıdere Huzurevi; İzmir Körfezi, Balçova ve Güzelbahçe’deki bahçe ve ormanlara tamamen hakim bir panoramaya sahiptir.Tesisin toplam arsa alanı 114.517m², toplam inşaat alanı 74.616 m²’dir. Kişi başına yaklaşık 80m² yeşil alan düşmektedir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kadlıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, sosyal servis, eczane ve ilaç takibi, diyetisyen kontrolü, ağız bakım servisi, psikolog servisi, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, balo salonu, konferans salonu, açık hava tiyatrosu, el sanatları atölyesi, alışveriş merkezi, Geriatrik Bakım Merkezi, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Narlıdere Huzurevi Fotoğrafları

 

İzmir Narlıdere Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Huzur Mahallesi Öğretmenler Sokak No:7. Narlıdere-İZMİR

Telefon: (232) 238 52 43

Dileriz, İzmir Huzurevleri içerisinde bulunan, Narlıdere Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. İzmir Narlıdere Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

2 Huzurevi Yorumu

  1. merhaba ,babam 85 yaşında ssk emeklisidir sağlığı aklı başı yerindedir kalma şartlarınız ve fiyatınız nedir lütfen bilgi verin tel:5392667075

  2. 65 yaşında ve babasından Bağkur maaşı alan kadın yaşlı için huzurevine kabul şartları ve varsa ücreti nedir? Teşekkürler.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*