Tunceli TOKİ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Tunceli Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Tunceli TOKİ Huzurevi

Tunceli ili, Merkez ilçesinde bulunan “Tunceli TOKİ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Tunceli TOKİ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Huzurevi Müdürlüğü hizmet binası 2011 yılında 2 katlı olarak(Zemin+1.Kat) karkas yapı şeklinde inşa edilmiştir. Binanın arsası Milli Emlak’ a ait olup TOKİ tarafından yapılmıştır. 27 Ekim 2011 tarihinden itibaren de, 20 kapasiteli (10 kişi bakım, 10 kişi huzurevi olmak üzere) müstakil müdürlük olarak hizmetlerine devam etmektedir. Huzurevinde, 65 yaş ve üstü kimsesiz veya bakıma muhtaç olanlar barınabiliyorlar.

Tunceli TOKİ Huzurevi’nin Verdiği Hizmetler:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, bakımevi hizmeti, sağlık kontrolleri, rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Tunceli TOKİ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: İnönü Mahallesi.TOKİ Harçik Küme Evleri. Merkez – Tunceli

Telefon: (428) 212 62 80

Dileriz, Tunceli Huzurevleri içerisinde bulunan, Tunceli Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Tunceli TOKİ Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*