Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Samsun Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Samsun Huzurevi - Canik - Samsun

Samsun ili, Canik ilçesinde bulunan “Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2006 yılında faaliyete geçen kurum,  50 kişi  huzurevi normal bakım bölümünde , 10 kişi ise bakım evi biriminde özel bakım görenler olmak üzere toplamda 60 kişilik kapasiteye sahiptir.

Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Samsun Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Hasköy Mahallesi. Bulanık Sokak. No:3. Canik – SAMSUN

Telefon: (362) 238 18 60

Dileriz, Samsun Huzurevleri içerisinde bulunan, Samsun Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Samsun Canik Huzurevi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

1 Huzurevi Yorumu

  1. Merhaba ben sosyal hizmet 1. Sknif ogrencisiyim onlisans okuyorum yaslilari cok seviyorum yardimci olmayi da cok seviyrm cunku bizde ilerde yaşiyacaz onlarin bana nasil davranmasi gerektigibi bnde onlara oyle davranicam.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*