Ankara Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

Etimesgut Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Etimesgut Huzurevi

Ankara ili, “Etimesgut” ilçesinde bulunan; “Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi

İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi; uzman kadrosuyla, 60 yaş ve üzerindeki muhtaç yaşlıları korumak, bakmak, sosyal-psikolojik ve fiziksel gereksinimlerinin karşılamak, yoksunluklarını gidermek ve sorunlarını çözmeyi amaçlayan sistemli ve programlı hizmetler bütününü alanla ilgili kesimler arasında iş birliği ile sürdürmektedir.

Huzurevine Kabul şartları; a) 60 yaşı doldurmuş olmak b) kendi öz bakımını gerçekleştirebilir durumda olmak c) akıl ve ruh sağlığı yerinde olmak d) herhangi bir bulaşıcı hastalığı bulunmamak.

Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi Hizmetleri

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, yaşlı bakımı ve rehabilitasyon hizmetleri, fizik tedavi, tiyatro atölyesi, kuaför, el sanatları atölyesi, halk oyunları, geziler,  sosyal ve kültürel faaliyetler…

Etimesgut Huzurevi Fotoğrafları

Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi İletişim Bilgileri

Adres: Bağlıca Mahallesi. 1254. Sokak. No:3. Etimesgut – ANKARA

Telefon: (312)  234 11 55 – 234 11 56

Dileriz, Ankara Huzurevleri içerisinde bulunan, Etimesgut Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Ankara Etimesgut Belediyesi İl Bilge Hatun Erinç Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
İlk Huzurevi Yorumunu Siz Yapın

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*