Muğla Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi

Muğla Marmaris Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Marmaris Huzurevi

Muğla ili, “Marmaris” ilçesinde bulunan; “Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi

2003 yılından beri Muğla Marmaris‘te faaliyet gösteren “Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi” toplamda 48 kişilik kapasiteye sahiptir. 1 doktor, 1 sosyal hizmetler uzmanı ve 1 hemşire de dahil olmak üzere toplam 10 kişi şu anda huzurevinde kalan yaşlılara hizmet vermektedir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi Sakinleri
Muğla Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi Sakinleri

Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi Hizmetleri:

Kuruma yapılan başvuruları değerlendirip, görüşme ve sosyal incelemeleri yapmak, tüm yaşlılara yaşlılık dönemleri ile ilgili danışmanlık yapmak, yaşlı nüfusa sosyal – kültürel – sanatsal etkinlikler düzenlemek, önemli günleri yaşlılarla birlikte kutlamak, Marmaris’te yaşayan; kitaba, kültüre, sanata meraklı yaşlıların kütüphane ortamında buluşmasını sağlamak huzurevinin en öncelikli görevleri arasında. Ayrıca huzurevi bünyesinde bulunan kütüphane 12 bin kitabıyla tüm Marmaris halkına hizmet veriyor.

Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi İletişim Bilgileri

Adres: Sarı Ana Mahallesi. 18.Sokak. No:23. Marmaris – MUĞLA

Telefon: (252) 412 88 19 – 412 20 21

Dileriz, Muğla Huzurevleri içerisinde bulunan, Marmaris Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Muğla Marmaris Belediyesi Huzurevi ve Dinlenme Evi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. Su an Amerikanin Houston Texas sehrinde de 30 yildir yasamaktayim.Turkiyeye kati donus yapip Marmaris huzurevinde kalmayi dusunuyorum bu hususta bilgilendirilmek istiyorum. saglikliyim ve 1934 dogumlu olup 88 yasindayim. engelliyim. walker chair ile yuruyorum. kendi isimi kendim yapiyorum. huzurevi fiyatları mustakil özel oda Doktor, yemek ve BAKIM HAKKINDA BILGI ALMAK ISTIYORUM. Turkiye’den sigorta emeklim var, Pesinen tesekkurler.

  2. Allah razı olsun devletime milletime zarar vermesin amin inşallah ben Marmaris Huzurevinde yaşamak istiyorum bir kızım var ama evli o da Marmaris de yaşıyor lütfen yardım edin 66 yaşındayım

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*