Bursa Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi

Bursa Nilüfer Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Nilüfer Huzurevi

Bursa ili, “Nilüfer” ilçesinde bulunan; “Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi

2016 yılından beri Bursa Nilüfer‘de faaliyet gösteren “Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi” toplamda 112 kişilik kapasiteye sahiptir.

5 bin 540 metrekare toplam inşaat alanına sahip Özlüce İnci – Taner Altınmakas Huzurevi bünyesinde Çok Amaçlı Salon (rest.), sergi salonu, fitness salonu, bekleme salonları, suit odalar, teras ve bahçeler, idari bölümler, revir ve doktor odası, 34 adet çift kişilik, 8 adet dört kişilik, 12 adet tek kişilik oda ve süitler, sığınak ve otopark buluyor.

Çevre düzenlemesini ve arsa teminini Nilüfer Belediyesi’nin üstlendiği huzurevinin bahçesinde hobi alanları da oluşturularak, kalan yaşlıların doğa içinde vakit geçirmeleri için ortam sunuluyor.

Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi‘nde yaşlı bireylerimizin hayatını kolaylaştıracak her türlü düzenleme yer alıyor. Huzurevimizde, 58’i tek kişilik, 20’si çift kişilik, 4’ü aile olmak üzere toplam 82 oda bulunuyor. Toplam 106 yataklı huzurevinde, yaşamını bu çatı altında devam ettirecek vatandaşlarımız için tüm detaylar düşünüldü. Modern donanımlı mutfak, yemek salonu, hobi odaları, yaz ve kış bahçesi, kadın-erkek mescidi, idari bölümler, revir ve doktor odası, sığınak ve otopark gibi birimler ihtiyacı karşılayacak kapasitede hazırlandı.

Huzurevinin özel bakım bölümündeki 6 odanın içinde, yürümekte güçlük çeken yaşlılarımızın ihtiyaçlarını giderebilmeleri için raylı sistem oluşturuldu. Türkiye’de hastanelerde bile bulunmayan bu sistem sayesinde odalarda kalanlar kendi ihtiyaçlarını karşılayabilecek. 3 ana 3 ara olmak üzere toplam 6 öğün yemek verilecek.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise, kaldıkları yerin özelliklerine göre değişen tek veya çift kişilik oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi Hizmetleri:

 Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, geziler, el sanatları ve hobi kursları, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Nilüfer Huzurevi Fotoğrafları

Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: 19 Mayıs Mahallesi. 2. Ilgın Sokak. No:29. Nilüfer/BURSA

Telefon: (224) 413 50 73

Dileriz, Bursa Huzurevleri içerisinde bulunan, Nilüfer Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Bursa Nilüfer Belediyesi İnci ve Taner Altınmakas Huzurevi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
1 Huzurevi Yorumu

  1. 90 yşında emekli öğretmenim. Maaşımdan başka bir gelirim yok. şartlarıma uygun bir huzur evi arayışındayım. Açıklamalarda yer ve fiat açıklamalarını bulmak zor. Bana uygun huzur evi yer ve fiatları hakkında yardımcı olacak kimse yok mu acaba? Teşekkür

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*