Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Bursa Yenişehir Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bursa Yenişehir Huzurevi

Bursa ili, Yenişehir ilçesinde bulunan “Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

bursa-yenişehir-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi-müdürlüğü-adresi
Bursa Yenişehir Huzurevi Binası ve Bahçesi

Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2014 yılında, Bursa‘da faaliyete geçen “Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 48’i normal bakım ve 40’ı özel bakım olmak üzere, toplamda 88 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, madde bağımlılığı olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bursa Yenişehir Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Yenigün Mahallesi. Öncü Caddesi. No:31. Yenişehir – BURSA

Telefon: (224) 772 11 16

Dileriz, Bursa Huzurevleri içerisinde bulunan, Yenişehir Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. 29 Ağustos 2022 05.21
    Bursa Yenişehir Huzurevi Güvenlik görevlisi sabahın bu saatinde yüksek ses ile tiktok videoları izliyor. Uyuyamıyorum birkaç kere seslenmeyi denedim fakat sesimi duyuramadım. Ayıp yahu.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*