Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Bursa Yenişehir Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bursa Yenişehir Huzurevi
ESNEK REKLAM ALANI

Bursa ili, Yenişehir ilçesinde bulunan “Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

ESNEK REKLAM ALANI
bursa-yenişehir-huzurevi-yaşlı-bakım-ve-rehabilitasyon-merkezi-müdürlüğü-adresi
Bursa Yenişehir Huzurevi Binası ve Bahçesi

Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

2014 yılında, Bursa‘da faaliyete geçen “Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 48’i normal bakım ve 40’ı özel bakım olmak üzere, toplamda 88 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, madde bağımlılığı olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

ESNEK REKLAM ALANI

Bursa Yenişehir Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Yenigün Mahallesi. Öncü Caddesi. No:31. Yenişehir – BURSA

Telefon: (224) 772 11 16

Dileriz, Bursa Huzurevleri içerisinde bulunan, Yenişehir Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Bursa Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

ESNEK REKLAM ALANI

ESNEK REKLAM ALANI

2 Huzurevi Yorumu

  1. ESNEK REKLAM ALANI
  2. 29 Ağustos 2022 05.21
    Bursa Yenişehir Huzurevi Güvenlik görevlisi sabahın bu saatinde yüksek ses ile tiktok videoları izliyor. Uyuyamıyorum birkaç kere seslenmeyi denedim fakat sesimi duyuramadım. Ayıp yahu.

  3. ESNEK REKLAM ALANI

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*