Bursa Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

Bursa Yıldırım Huzurevi Nerede, Kalma Şartları, Özellikleri, Adresi, Telefonu, İletişim Bilgileri

Bursa Ali Osman Sönmez Huzurevi

Bursa ili, Yıldırım ilçesinde bulunan “Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” hakkındaki detaylı bilgiler, huzurevi hizmetleri, kalma şartları, varsa huzurevinin fotoğrafları, adresi, telefonu ve iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz.

Bursa Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi

1986 yılında, Bursa Yıldırım’da faaliyete geçen “Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” , 148’i normal bakım ve 168’i özel bakım olmak üzere, toplamda 3166 kişilik kapasiteye sahiptir.

60 yaşın üzerindeki bakıma muhtaç veya sosyal güvencesi olmayan, madde bağımlılığı olmayan, kimsesiz, özürlü-engelli yaşlılar kuruma başvuruda bulunabilirler. Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur emeklileri ise cüzi bir oda ücreti ödeyerek huzur evinde kalabiliyorlar.

Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Hizmetleri:

Yaşlı bireylerimize huzurevinde konaklama ve yemek hizmeti, sağlık kontrolleri, fiziksel bakım ve rehabilitasyon hizmeti, geziler, sosyal ve kültürel faaliyetler…

Bursa Ali Osman Sönmez Huzurevi İletişim Bilgileri

Adres: Kaplıkaya Mahallesi. Huzurevi Caddesi. Yıldırım – BURSA

Telefon: (224) 362 47 78 – 360 71 33 – 360 82 74

Dileriz, Bursa Huzurevleri içerisinde bulunan, Yıldırım Huzurevi hakkındaki detaylı bilgi içeren makalemiz size faydalı olmuştur. Bursa Ali Osman Sönmez Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili sorularınız ve yorumlarınızı, aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.
2 Huzurevi Yorumu

  1. belirli bir yaşı tamamlamış ve bakıma muhtaç tüm insanlara yardım etmek ve destek olmak hepimizin maddi ve manevi zorunluluğudur. olanaklarımız ölçüsünde

  2. Önlisans yaşlı bakımı mezunuyum huzur evlerinde hastanelerde iş aramaktayım alım oluyorsa eğer başvuru yapmak istiyorum hayırlı günler.

Huzurevi İçin Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.


*